ΜΕΤΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΣΤΗ ΔΔΕ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

Τρίτη, 03 Νοεμβρίου 2020 16:33

Σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με τα νέα περιοριστικά μέτρα προστασίας από τον Covid19, η ΔΔΕ Κορινθίας, από σήμερα Τρίτη 3-11-2020  και μέχρι Δευτέρα 30 Νοεμβρίου 2020, θα λειτουργεί με το 50%  του προσωπικού της ως προσωπικό ασφαλείας ενώ το άλλο 50% τίθεται σε τηλεργασία.

Η εξυπηρέτηση  σχολείων και κοινού ,θα γίνεται, με όλους τους υπαλλήλους τηλεφωνικά ,στα γνωστά υπηρεσιακά τηλέφωνα και αν χρειάζεται η αυτοπρόσωπη παρουσία, κατόπιν ραντεβού.

Η αλληλογραφία με τα σχολεία,  εξακολουθεί να γίνεται μέσω e- mail ή με διαβίβαση σε φάκελο, των εγγράφων και εναπόθεση στο κουτί έξω από το ασανσέρ στον γ’ όροφο του κτιρίου.

Παρακαλούμε τους Δ/ντες να ενημερώσουν το προσωπικό αρμοδιότητάς τους, ώστε να  μην υπάρχει συγχρωτισμός  στην Υπηρεσία μας.

Από τη ΔΔΕ Κορινθίας

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « EKTAKTH ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ(8/20) ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΚΤΑΚΤΑ ΜΕΤΡΑ »